Biz kimiz

Dentalkariyer.com hekimleri kendi sektörlerinde uzman teknisyen ve teknikerlerle buluşturmak için kurulmuştur.. Bu sektörde kariyerini geliştirmek isteyenler veya kariyerinde yeni bir adım atmaya hazırlananlar Dentalkariyer ile en güncel iş ilanlarına kolaylıkla ulaşabilir. Eğer siz de işinizde yeni atılımlar yapmak istiyorsanız veya kendi takımınızı oluşturup, ekibinize yeni kişiler eklemek istiyorsanız internet sitemizde yer alan iş ilanlarına mutlaka göz atın.

Günlük hayatın yoğunluğu içerisinde sektörünüzdeki gelişmeleri yakından takip etme konusunda zorlanıyorsanız Dental Kariyer size bu konuda yardımcı olabilir. Ayrıca yeni kuracağınız laboratuvarınıza yeni takım arkadaşları arıyorsanız, bünyemizde bulunan doktorlar ve asistanlar sayesinde kliniğinizdeki disiplinli ortamı kolaylıkla kurabilirsiniz. 

Kullanım Koşulları

Sitemize eklenen hiç bir ilandan sitemiz sorumlu değildir. Eklenen tüm ilanların sorumluluğu ekleyen kişiye aittir.

Dentalkariyer.com ‘un Üyelerine karşı iş ve/veya eleman bulmak vb yükümlüğü yoktur. Şirketler ve Üyeler arasındaki her türlü iletişim ve aktiviteden şirket ve Üyeler kendileri sorumludur.

Sitemize eklenen ilanlar kontrol edildikten sonra yayınlanır. Eklenen ilanların yayınlanma garantisi yoktur. İlanlar uygun görülmediği takdirde yayınlanmayabilir. Yayınlanan ilanlar istenildiği zaman yayından kaldırılabilir.

Reklam amaçlı ilan eklenemez. Bu tür ilanlar kabul edilmez.

Dentalkariyer.com kullanıcıları sitede herhangi bir ilan paylaştıklarında bunun herkese açık olarak yayınlanacağını bilerek paylaşım yaparlar.

Standart ilan yayınlamak ücretsizdir. Ücretli hizmet alınmadığı sürece ücret talep edilmez.

İlan tarihini güncel tutmak için sürekli aynı ilanın eklenmesine izin verilmez.

Eklenen ilanlar kullanıcı girişi yapılarak istenildiği zaman  kullanıcı tarafından yayından kaldırılabilir.

Üyeler, Dentalkariyer.com’a  Üye olarak, işbu Kullanım koşulları ve Gizlilik Politikasında  yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini, kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını ve işbu Kullanım koşulları ve Gizlilik Politikasınının kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul ve taahhüt eder.

Dentalkariyer.com, kullanıcının siteyi işbu Kullanım koşulları ve Gizlilik Politikalarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse ve yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, kullanıcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirme hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda Dentalkariyer.com  öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir.

Güvenlik

Dentalkariyer.com, kişisel verilerin ve Dentalkariyer.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır.

Dentalkariyer.com, gizli bilgileri hizmetlerini sunma,analiz, pazarlama amacıyla kullanıcıyla irtibata geçme, kullanıcı bilgilerini güncellemek ve üyeliği yönetme ve sürdürme, ilgiyi çekebilecek ürün ve hizmetleri önererek, profilleme, istatistiksel çalışmalar, reklam, tanıtım, pazarlama ve sair iletişim faaliyetleri ile sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla iş ortakları ve tüm Dentalkariyer.com iştirakleri ile de paylaşımına izin vermektedir.

Dentalkariyer.com kullanıcılarının kişisel verileri, bu Kullanım koşulları ve Gizlilik Politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacaktır.

Dentalkariyer.com kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamların talepleri halinde gizli bilgileri paylaşma hakkını daima saklı tutar.
Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve internet sitesinde çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, Dentalkariyer.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. 

Dentalkariyer.com dahilinde başka sitelere link verilebilir. Dentalkariyer.com, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Dentalkariyer.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir.

Ancak, Dentalkariyer.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel verilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda,Dentalkariyer.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Kişisel Veriler

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, Dentalkariyer.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler Dentalkariyer.com tarafından da güncellenebilecektir.

Bu siteden toplanan bilgiler şirketin satılması, birleşmesi veya yeniden yapılandırılması gibi durumlardan kaynaklanan şirket yapısındaki değişikliklerde devredilebilir.

Dentalkariyer.com, işbu Kullanım koşulları ve Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman Web Sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Dentalkariyer.com’un değişiklik yaptığı Kullanım koşulları ve Gizlilik Politikası hükümleri Web Sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.

Kişisel verilerin işlenmesi

Kişisel verilerin tamamen ve kısmen otomatik olan ya da herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla otomatik olmayan yollarla elde edilmesi, kaydedilmesi, depolanması, muhafaza edilmesi, değiştirilmesi, yeniden düzenlenmesi, açıklanması, aktarılması, devralınması, elde edilebilir hale getirilmesi, sınıflandırılması ya da kullanılmasının engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemdir.

Dentalkariyer.com, üyelerine daha iyi hizmet verebilmek, ürünlerini ve hizmetlerini geliştirmek, internet sitesinin kullanımını kolaylaştırmak ve kullanıcıların özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalar ve gösterimler yapmak amacıyla üyelik aşamasında ve internet sitesini kullanırken kullanıcılardan bazı kişisel verilerin (ad, soyad, doğum tarihi, yaş, cinsiyet, medeni durum, ilgi alanları, e-posta adresi, telefon numarası vb.) verilmesini talep etmekte ve kişisel verilerinizi bu amaç doğrultusunda toplamakta, işlemekte ve kullanmaktadır. Site, daha iyi hizmet verebilmek ve servisleri geliştirmek amacıyla 3. şahıslar ile yapılacak iş birliği kapsamında 3. şahıslar ile paylaşılabilir. Üye, kişisel verilerin Dentalkariyer.com tarafından bu koşullar ile kullanılmasını, işlenmesini, aktarılmasını ve saklanmasını kabul eder.

Verileriniz üzerindeki haklarınız neler

Bu sitede bir hesabınız,ilanınız veya yorumlarınız varsa, bize sağladığınız veriler dahil olmak üzere, hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin dışa aktarılmış bir dosyasını almayı isteyebilirsiniz. Ayrıca, hakkınızda tuttuğumuz tüm kişisel verileri silinmesini de isteyebilirsiniz. Bu, idari, yasal veya güvenlik amaçlarına uymak zorunda olduğumuz hiçbir veriyi içermez.

Lütfen kişisel verilerinizin düzeltilmesi, bloke edilmesi veya silinmesine yönelik başvuruları veya verilerin korunmasına ilişkin her türlü soruyu doğrudan info@dentalkariyer.com adresinden site yönetimine bildiriniz.

Çerezler

Dentalkariyer.com internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler yada çerezleri silebilirler.

Paylaşım fonksiyonu

Üyelerimiz, site üzerinde beğendikleri haber, yazı ya da iş ilanlarını paylaş  fonksiyonu sayesinde sosyal medya ve benzeri platformlarda başka kişilerle paylaşabilmektedir. Bu tip paylaşım durumlarında doğabilecek herhangi bir olumsuzluktan Dentalkariyer.com sorumlu tutulamaz.

Sosyal medya ile bağlan

Sitenin giriş ve kayıt ol sayfalarında siz kullanıcılarımıza pratik ve kolay olması açısından sosyal medya ile bağlan özelliği eklenmiştir. Bu özellik ilgili sosyal medya platformlarının sağladığı api’ ler ve eklentiler üzerinden güvenli bir şekilde yapılabilmektedir. Ancak yine de bu fonksiyon kullanımından doğabilecek zarar yada kayıplarda Dentalkariyer.com sorumlu tutulamaz.

Her Kullanıcı, işbu web sitesini ziyaret ederek, işbu Kullanım koşulları ve Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.